Profesjonalne, dzięki pasji...

Zdjęcia z kolejnej realizacji, dzięki pasji klienta, zdjęcia całkiem profesjonalne. W galerii profesjonalne zdjęcia połączone z dość mało profesjonalnymi wizualizacjami, choć to chyba mało profesjonalne to i tak wystarczyło i wystarcza do wyobrażenia sobie wnętrza.
Oczywiście praca na naturalnych materiałach była nieodzowna, nieodzowna była też pasja właścicieli do otaczającej ich przestrzeni. Dzięki zdecydowaniu, jasno określonym oczekiwaniom, ale jednocześnie otwartości na nowe pomysły możliwe było uzyskanie tak niecodziennego efektu.
Wnętrze w wydawałoby się dość zimnych śliwkowo szarych kolorach ocieplone drewnianymi meblami, daje poczucie przestrzeni oraz dobrze zachowanych proporcji. Różne warianty oświetlenia dają pełen wachlarz możliwość tworzenia atmosfery (na życzenie klienta... kula disco to nie atrapa...) Zamiast kominka przestrzenna ścianka rozdzielająca i jednocześnie spajająca wnętrze, wykonana z płyt KG podziwiana chyba zwłaszcza przez wykonawców ;-). Przestrzenie prywatne zdecydowanie cieplejsze. Efekty można obejrzeć poniżej i w galerii po prawej stronie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz