Prezentacja projektu

Jednym z kluczowych elementów prezentacji projektu aranżacji wnętrza jest przygotowanie wirtualnego zdjęcia czyli wizualizacji. Dzięki niej możemy zobaczyć jak będzie wyglądało wnętrze jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac remontowych.


Kliknij aby zobaczyć panoramę

Jak każdy element projektu, wizualizacja może być przygotowana z różnym stopniem dokładności i często wiąże się z dodatkowym kosztem...

Najdroższe określane mianem fotorealistycznych faktycznie trudno odróżnić od prawdziwego zdjęcia, nie zawsze jednak tak dokładne odwzorowanie jest potrzebne do tego aby wyobrazić sobie projektowaną przestrzeń. Może okazać się, że ten dodatkowy, niemały koszt choć pozwala nam zobaczyć w projektowanym wnętrzu świeże kwiaty, kubek z gorącą kawą i aktualną gazetę okazuje się czymś zbędnym. Oczywiście wybór zależy od inwestora, warto jednak przed rozpoczęciem współpracy z architektem zapytać czy wizualizacja jest częścią projektu i czy wiąże się z dopłatą.

W mojej pracowni podstawowa wizualizacja jest w cenie projektu. Nie jest to fotorealistyczne odwzorowanie przestrzeni, jednak sama możliwość zobaczenia symulacji oświetlenia to duża ilość informacji o tym jak będzie wyglądać wnętrze.

Dodatkowo na życzenie klienta zamiast widoków z przeciwległych kątów pomieszczenia istnieje możliwość przygotowania panoramy sferycznej. Utrzymując podstawową jakość symulacji oświetlenia otrzymujemy pełny widok pomieszczenia co daje nam jeszcze lepsze wyobrażenie końcowego efektu aranżacji.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych panoram.

Kliknij aby zobaczyć panoramę
Kliknij aby zobaczyć panoramę
Kliknij aby zobaczyć panoramę
Kliknij aby zobaczyć panoramę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz