Star Typ Sport - zmiana wizerunku firmy

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą". Wprawdzie ocenianie po okładce nie zawsze się sprawdza, ale powszechnie wiadomo, że wizerunek firmy jest podstawą sukcesu. Obok świetnie przygotowanej oferty i kompetentnych pracowników, identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym elementem składającym się na zadowolenie klientów. O tym jak firma wygląda nie stanowią tylko logo czy strona internetowa, dobrze zaprojektowane wnętrze siedziby lub punktu handlowego zastępują wiele słów i stanowi wyjątkową reklamę. Zasada ta sprawdza się przede wszystkim w przypadku sieci punktów handlowych znajdujących się w różnych lokalizacjach. ...ale przecież informacji na ten temat jest mnóstwo, więc nie ma co lać wody.

STS to znana sieć salonów bukmacherskich, która przy okazji odświeżania oferty zdecydowała się na zmianę aranżacji punktów przyjmowania zakładów. Archaiczne materiały i stylistyka nie nadążyły za rozwojem technologii i jakości proponowanych usług. Jednak odświeżenie stylistyki to nie jedyne wytyczne inwestorskie. Podstawowym założeniem była mobilność aranżacji, zaprojektowanie elementów w sposób umożliwiający prosty demontaż, transport i montaż w innej lokalizacji. Czy się udało ?

STS - Gdańsk dworzec PKP / fot. ZDYBPOL
Różnorodna oferta wymagała kompleksowego i uniwersalnego rozwiązania. Panele składające się z trzech osobnych elementów, z których środkowy, wymienny można dostosować do aktualnych potrzeb prezentując gry on-line, zakłady live lub dzięki zastosowaniu powłoki magnetycznej swobodną kompozycję oferty drukowanej.

STS - Gdańsk dworzec PKP
STS - Gdańsk dworzec PKP / fot. ZDYBPOL
Poprzez wymianę łączników paneli te same elementy można zastosować w pomieszczeniach różnej wysokości. Całą aranżację można dosłownie spakować i przenieść do innej lokalizacji nie tracąc przy tym jakości wzornictwa i stylistyki.

STS - Gdańsk dworzec PKP / fot. ZDYBPOL
Ujednolicone formatki umożliwiają stworzenie spójnej kompozycji. Standaryzacja modułów porządkuje ofertę i daje swobodę w aranżacji kolejnych punktów przy zachowaniu jednolitego wizerunku firmy.

STS - Gdańsk dworzec PKP / fot. ZDYBPOL
Konturowe oświetlenie podkreśla jakość aranżacji a co za tym idzie prestiż wizerunku firmy. Nawet w nocy gdy lokal jest zamknięty przyciąga wzrok i pozostaje w pamięci każdego przechodnia.

Dziękuję firmie Star-Typ Sport za zaufanie i efektywną współpracę, której wynikiem jest efektowna aranżacja. Dziękuję firmie Zdybpol za pomoc w realizacji i perfekcyjne wykonanie projektu a także za udostępnienie zdjęć.

3 komentarze: