Mieszkanie na osiedlu LIPOWA OSTOJA w Pruszkowie

Zmiana układu funkcjonalnego mieszkania to konkretna i poważna decyzja wiążąca się z dużym kosztem dodatkowym całej aranżacji. Bardzo ważne, aby nowy układ funkcjonalny i wszystkie elementy w nim zamieszczone były narysowane w skali. Niestety, cały czas zdarza mi się otrzymywać od inwestorów lub o zgrozo od developerów, rzuty z miskami wc wielkości dziecięcego nocnika, cztero osobowymi stołami o wymiarach 60x60 cm lub z łóżkami małżeńskimi szerokości 120 cm - przytulnie, ale zupełnie nie funkcjonalnie. Warto zatem poprosić architekta wnętrz o pomoc, lepiej skonfrontować swoje pomysły i wizje z doświadczeniem profesjonalisty.

Inwestycja w Pruszkowie pod Warszawą ma dobrą dokumentację. Właściciele postanowili jednak zmodyfikować układ mieszkania tak aby bardziej odpowiadał ich potrzebom.

Developer zaproponował klasyczny 3 pokojowy układ z otwartą kuchnią i ciut za dużym korytarzem.
Wytyczną do zmian było uzyskanie dodatkowego pokoju przeznaczonego na biuro. Wiadomo też było, że nie są potrzebne dwie łazienki. Oto moje propozycje.


  


Inwestorzy wybrali wariant z większą kuchnią. Choć ostateczny rzut jeszcze trochę się zmienił, udało nam się uzyskać rozwiązanie spełniające oczekiwania przyszłych mieszkańców. Stylistycznie wnętrze można zakwalifikować jako industrialne. Zresztą zobaczcie sami, poniżej przedstawiam projekt salonu z kuchnią.


    
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz